Aktualizacja z dnia: 25 IX 2016 r.

(25.09 2016 r.)

1. Dziś 26 Niedziela Zwykła. Diecezjalny Dzień Modlitw o Trzeźwość. Ostatnia Msza święta z nieszporami o godz. 16.30.

2. W tym tygodniu Msze święte o godz. 6.30 i 18.00.

3. W liturgii Kościoła wspominamy:
    • we wtorek - św. Wincentego a Paulo
    • w środę - św. Wacława
    • w czwartek - święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała
    • w piątek - wspomnienie św. Hieronima
    • w sobotę - wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus

Wszystkim solenizantom całego tygodnia, a wśród nich ks. Rafałowi pracującemu w naszej parafii, składamy serdeczne życzenia: zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Najświętszej i świętych patronów na każdy dzień życia.

4. W sobotę rozpoczęcie nabożeństw różańcowych. W kościele parafialnym w dni powszednie będą po Mszy świętej wieczornej o godz. 18.00, a w Glinach Małych po Mszy świętej o godz. 17.00.
    W niedzielę nabożeństwo różańcowe będzie przed Mszą świętą: w Borowej o godz. 16.00, a w Glinach Małych o godz. 14.30.
    Zapraszamy do tej pięknej wspólnej modlitwy różańcowej: dzieci, młodzież, rodziców i starszych.

5. Zmiana tajemnic różańcowych w sobotę po nabożeństwie różańcowym i w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00.

6. W sobotę po Mszy św. wieczornej i przyszłą niedzielę będą rozprowadzane przy kościele "chlebki miłosierdzia".

7. Bóg zapłać rodzinom, które w ubiegłym tygodniu zadbały o porządek i wystrój naszej świątyni. W sobotę na godz. 9.00 prosimy rodziny państwa: Chomycz, Zych, Kuzara, Korzeń, Jarosz.