Aktualizacja z dnia: 16 VIII 2014 r.

XX NIEDZIELA ZWYKŁA

(18 VIII - 24 VIII 2014 r.)

1. Dziś ostatnia Msza święta o godz. 16.30.

2. Msze święte w tygodniu o godz. 6.30 i 18.00.

3. W tym tygodniu wspominamy:
- środa - św. Bernarda, opata i dokt. Kościoła,
- czwartek - św. Piusa X, pap.,
- piątek - NMP Królowej.

4. W środę na godz. 18.00 zapraszamy na Nowennę do Mati Bożej Nieustającej Pomocy.

5. Dzisiaj wyrusza piesza pielgrzymka z Tarnowa na Jasną Górę. Naszą modlitwą wspierajmy pielgrzymów, a szczególnie tych z naszej parafii, którzy biorą w niej udział.

6. Dziękujemy tym, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o porządek i wystrój naszej świątyni oraz wykosili trawę wokół kościoła. Na ten tydzień prosimy, aby kościół posprzątały rodziny państwa: Gaździak, Gaździak, Głowacki, Kubik i Sikora.

7. Jak słyszeliśmy w Komunikacie Ks. Biskupa, w najbliższą niedzielę po Mszach świętych będzie zbiórka do puszek na poszkodowanych przez wichury i nawałnice.

8. Pogłębiajmy naszą wiedzę religijną i wiarę przez czytanie prasy katolickiej. Wychodząc z kościoła możemy kupić Gościa Niedzielnego. Jest to ten sam numer, który był rozprowadzony w ostatni piątek.

9. Mieleckie Rozmaitości Folkowe odbędą się 24 sierpnia w Mielcu na stadionie GRYF przy ul. Warszawskiej, a rozpocznie je Msza św. dziękczynna o godz. 14.00 w Bazylice św. Mateusza.

10. Wszystkim parafianom i gościom życzymy miłej niedzieli i udanego tygodnia.