Aktualizacja z dnia: 15 X 2017 r.

(15.10 2017 r.)

1. Msze święte w tym tygodniu o godz. 6.30 i 18.00.

2. W liturgii Kościoła wspominamy:
    • w poniedziałek - św. Jadwigę Śląską
    • we wtorek - św. Ignacego Antiocheńskiego
    • w środę - św. Łukasza Ewangelisty.
      Wszystkim lekarzom, pielęgniarkom i pracownikom Służby Zdrowia składamy najserdeczniejsze życzenia osobistej satysfakcji w trudnej, ale jakże potrzebnej pracy na rzecz chorego człowieka i opieki św. Patrona - św. Łukasza. Wszystkich zapraszamy w tym dniu na wspólną modlitwę różańcową.
    • w piątek - św. Jana Kantego
    • w sobotę - bł. Jakuba Strzemię
    • w przyszłą niedzielę - uroczystość Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Tarnowie

3. Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie po Mszy świętej o godz. 18.00. Jeszcze liczniej uczestniczmy w tej pięknej wspólnej modlitwy różańcowej.

4. Na wspólną modlitwę różańcową szczególnie w tym tygodniu zapraszamy:
    • w poniedziałek - klasa II a
    • we wtorek - klasa II b
    • w środę - klasa I a
    • w czwartek - klasa I b
    • w piątek - klasy "0"
    • w sobotę - przedszkolaki.
      Wraz z dziećmi zapraszamy ich rodziców i dziadków.

5. Spotkania w tym tygodniu:
    • w sobotę:
      • o godz. 9.30 - spotkanie kandydatów na ministrantów
      • o godz. 10.15 - spotkanie DSM

6. W przyszła niedzielę będziemy przezywać Światowy Dzień Misyjny. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na misje.

7. Bóg zapłać rodzinom, które w ubiegłym tygodniu zadbały o porządek i wystrój naszej świątyni. W sobotę na godz. 9.00 prosimy, aby kościół posprzątały rodziny państwa: Gruszka, Abrahamyan, Stolarz, Peret, Taras.

8. Pan Bóg powołał do siebie Annę Chlebowską i Genowefę Stala, których pogrzeby odbyły się w minionym tygodniu. Ich dusze polećmy Bożemu Miłosierdziu.