Aktualizacja z dnia: 19 VII 2014 r.

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

(21 VII - 27 VII 2014 r.)

1. Dzisiaj ostatnia Msza święta o godz. 16.30.

2. Msze święte w tygodniu o godz. 6.30 i 18.00.

3. W tym tygodniu wspominamy:
- wtorek - św. Marii Magdaleny,
- środa - święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy,
- czwartek - św. Kingi, dziew., drugorzędnej patronki Diecezji,
- piątek - święto św. Jakuba Apostoła oraz wspomnienie św.Krzysztofa - patrona kierowców i podróżnych,
- sobota - św. Joachima i Anny, rodziców NMP.

4. W środę na godz. 18.00 zapraszamy na Nowennę do Mati Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W przyszłą niedzielę kazania na wszystkich Mszach świętych będzie głosił nasz rodak - misjonarz - ks. Leszek Zieliński. Ofiary zbierane po Mszach świętych do puszek będą przeznaczone na misje w Republice środkowej Afryki, gdzie pracuje ks. Leszek.

6. Poświęcenie pojazdów mechanicznych w najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30.

7. Dziękujemy tym, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o porządek wystrój naszej świątyni. Na ten tydzień prosimy, aby kościół posprzątały rodziny państwa: Źródło, Kobos, Kilian, Kusek i Wójcik.

8. Zachęcamy do nabywany i czytania prasy katolickiej. Możemy kupić Gościa Niedzielnego, w którym przeczytamy między innymi: „Tysiące ludzi uczestniczy podczas wakacji w rekolekcjach”, „Targ w Falenicy przypomina świat, który zginął w 1939 roku”, „Profesor Chazan nie oszukał kobiety, która urodziła chore dziecko”.

9. Pan Bóg z naszej wspólnoty parafialnej powołał śp. Tadeusza Kalickiego z Glin Małych. Polećmy jego duszę Bożemu Miłosierdziu.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrego i udanego tygodnia