Aktualizacja z dnia: 24 VIII 2016 r.

(21.08 2016 r.)

1. Dziś 21 Niedziela Zwykła. Ostatnia Msza św. o godz. 16.30, przed którą śpiewamy Nieszpory.

2. Msze św. w tym tygodniu o godz. 6.30 i 18.00.

3. W tym tygodniu wspominamy:
    • w poniedziałek - NMP, Królowej
    • w środę - święto św. Bartłomieja
    • w piątek - Uroczystość NMP Częstochowskiej, z tej racji nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych
    • w sobotę - św. Moniki

4. We wtorek o godz. 18.00 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

5. W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

6. W czwartek o godz. 8.00 wyjazd autokaru z parkingu przy kościele w Borowej na Jasną Górę.

7. W przyszłą niedzielę Uroczystość Odpustowa ku czci Matki Bożej Częstochowskiej w Glinach Małych. Msze św. o godz. 8.45 i Suma Odpustowa o godz. 12.00, której będzie przewodniczył i głosił słowo Boże ks. Józef Pachut, proboszcz z Ziempniowa.

8. Dziękujemy tym, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o piękno naszego kościoła, a w sobotę na godz. 9.00 prosimy rodziny państwa: Krawczyk, Trzpis, Ortyl, Skopiński, Wojtusiak.

9. Pan Bóg powołał do Siebie pochodzącego z naszej parafii Józefa Krawczyka, którego pogrzeb odbył się w minionym tygodniu. Jego duszę polećmy miłosierdziu Bożemu.