Aktualizacja z dnia: 15 II 2015 r.

I Niedziela Wielkiego Postu

(15.02 2015 r.)

1. Dziś I Niedziela Wielkiego Postu. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w Glinach Małych o godz. 13.30, tu w kościele o godz. 15.30, a po nich ostatnia Msza święta. Za pobożny udział w Gorzkich Żalach można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

2. Msze św. w tym tygodniu o godz. 6.30 i 17.00.

3. We wtorek o godz. 17.00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i Msza św., na które zapraszam dzieci z klasy II Szkoły Podstawowej z Borowej wraz z rodzicami.

4. W środę o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W piątek o godz. 15.00 i 17.00 Droga Krzyżowa, a po niej Msza święta. Zapraszamy wszystkich do licznego uczestnictwa w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Obowiązkowo uczestniczy w nich młodzież z klas III Gimnazjum w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00 zmiana tajemnic różańcowych. W tym dniu ofiary składane do puszek będą przeznaczone na ogólnopolski fundusz dzieła pomocy misjom Ad Gentes.

7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, w którym przeczytamy między innymi co czuje matka, patrząc na śmierć swojego syna?, połowę życia spędził w niewoli - najstarszy biskup Chin, który zmarł; Świata Misyjnego i Misji Dzisiaj.

8. Dziękujemy tym, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i złożoną ofiarę 150 zł. W sobotę na godz. 9.00 prosimy, aby kościół posprzątały rodziny państwa: Gnida Mirosław, Rzeszut, Sałagaj, Lasek, Wójtowicz.