Aktualizacja z dnia: 18 II 2017 r.

(19.02 2017 r.)

1. Dziś 7 Niedziela Zwykła. O godz. 16.15 Nieszpory, a po nich ostatnia Msza św.

2. Msze św. w tym tygodniu o godz. 6.30 i 17.00.

3. W tym tygodniu wspominamy:
    • w środę - święto Katedry św. Piotra, Apostoła
    • w czwartek - św. Polikarpa

4. We wtorek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, a w środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.00.

5. Młodzież klas III-ich Gimnazjalnych naszej parafii wyjeżdża w piątek autokarem na Rekolekcje przed przyjęciem sakramentu bierzmowania do Domu Rekolekcyjnego w Gródku nad Dunajcem. Wyjazd z parkingu przy szkole w Glinach Małych o godz. 13.50, a w Borowej przy kościele o godz. 14.00. Powrót w niedzielę w godzinach popołudniowych. Prosimy, aby młodzież na rekolekcje zabrała: modlitewnik "Błogosławieni", różaniec, notatnik, długopis, pantofle oraz rzeczy osobiste. Nie zabieramy śpiworów, koców czy pościeli. Obejmijmy ich naszą modlitwą, aby jak najlepiej przygotowali się duchowo do przyjęcia sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej.

6. Spotkania w tym tygodniu:
    • we wtorek po Mszy św. wieczornej - spotkanie rodziców dzieci z klas III Szkoły Podstawowej.
    • w piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie dla klas II Gimnazjum wraz z rodzicami
    • w sobotę o godz. 10.00 - DSM
    • w sobotę o godz. 11.00 - ministranci i lektorzy

7. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy nabożeństwo 40-godzinne.
    Po Mszy św. o godz. 8.00 adorują niewiasty, po Mszy św. o godz. 10.00 mężczyźni, a po Mszy św. o godz. 11.30 dzieci i młodzież. Po południu adoracja rozpocznie się o godz. 16.00 Nieszporami. Składka na nabożeństwie 40-godzinnym będzie przeznaczona na kwiaty do Bożego Grobu.

8. Dziękujemy tym, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość i dekorację kwiatami naszego kościoła. W sobotę na godz. 9.00 prosimy, aby kościół posprzątały rodziny państwa: Rzeszut, Żelasko, Stachowicz, Stachowicz, Ortyl.

9. Pogrzeb zmarłej Zuzanny Walskiej z Glin Małych w poniedziałek. Wyprowadzenie z kaplicy o godz. 13.30, a następnie w kościele w Borowej różaniec i Msza św. Jej dusze polećmy Miłosierdziu Bożemu.